ورود با حساب شبکه های اجتماعی

تور تهرانگردی به زبان انگلیسی موزه وزیری نمایش بزرگتر

تور تهرانگردی به زبان انگلیسی موزه وزیری

50,000 تومان

0052

یکی از راه‌های فراگیری زبان یادگیری آن در محیطی خارج از فضای کلاس است که این امر باعث یادگیری و درک بهتر لغات و کلمات،آشنایی با نحوه تلفظ کلمات و همچنین صحبت و تعامل با دیگران است،تور تهرانگردی سفریست یک روزه در دل فعالیت های آموزشی زبان که در کنار اساتید مجرب برای شما پیشرفتی چشمگیر نیز به ارمغان می‌آورد.

زمان : پنجشنبه 21 تیر ماه 1397

ساعت برگزاری : 8:30 تا 13:00

محل حرکت : واحد پل رومی (آدرس: خیابان شریعتی-بالاتر از قیطریه- ساختمان پزشکان 1775- پلاک 1829)

خدمات: ایاب و ذهاب با وسیله نقلیه توریستی، تهیه ورودیه ی محل مورد بازدید، بیمه شرکت کنندگان، فعالیت های آموزشی و توضیحات تور توسط اساتید مجرب، پذیرایی و میان وعده

جزئیات بیشتر

نا موجود

زبان آموزشیانگلیسی

 

باغ موزه وزیری یکی از خاص ترین و منحصر به فرد ترین موزه های سطح کشور است که توسط آقای ناصرهوشمند وزیری در منطقه ی لواسان واقع گردیده است .

این موزه به شکل بنایی دوبلکس در زمینی به مساحت 1000 متر مربع در سال 1384 ساخته شده است .

همچنین این موزه به عنوان اولین غار موزه ی خصوصی شناخته می شود که تمامی مجسمه ها و آثار هنری حاضر در این مجموعه حاصل زحمت و خلاقیت فردی استاد وزیری می باشد .

یکی از ویژگی های مثال زدنی این مجموعه ایده طرح های ارائه شده می باشد که تماما از کتب کهنی مانند شاهنامه فردوسی و داستان های ریضشه دار ایرانی می باشد ، شما می توانید با حضور در این موزه به صورت مستقیم با طراح و خالق این آثار به گفت گو نشسته و توضیحات شخص ایشان را درباره این آثار بشنوید.

شما می توانید با ثبت نام در برنامه گردش یکروزه تهران گردی به زبان انگلیسی همراه با موسسه سفیر گفتمان علاوه بر استفاده از تمام جذابیت های این موزه ی خاص زبان انگلیسی خود را نیز تقویت کرده و از دانش زبانی خود در فضایی متفاوت استفاده نمایید .

شماره تماس جهت کسب اطلاعات بیشتر: 09331113924- 02184347221

جهت آشنایی بیشتر با خدمات تور به وبسایت سفیرگفتمان مراجعه کنید

بر اساس 0 نقد و نظر - 0 1 2 3 4 0/5
30 محصولات مشابه در شاخه های مختلف: