ورود با حساب شبکه های اجتماعی

تور تهرانگردی به زبان انگلیسی عمارت مسعودیه-دارالفنون نمایش بزرگتر

تور تهران گردی به زبان انگلیسی درعمارت مسعودیه-دارالفنون

50,000 تومان

0057

یکی از راه‌های فراگیری زبان یادگیری آن در محیطی خارج از فضای کلاس است که این امر باعث یادگیری و درک بهتر لغات و کلمات،آشنایی با نحوه تلفظ کلمات و همچنین صحبت و تعامل با دیگران است،تور تهرانگردی سفریست یک روزه در دل فعالیت های آموزشی زبان که در کنار اساتید مجرب برای شما پیشرفتی چشمگیر نیز به ارمغان می‌آورد.

زمان : جمعه 19 مرداد ماه 1397

ساعت برگزاری : 8:30 تا 13:00

محل حرکت : واحد نارمک خواهران (آدرس: خیابان آیت- بالاتر از چهارراه تلفن خانه- جنب فروشگاه اسنوا -  پلاک 229)

خدمات: ایاب و ذهاب با وسیله نقلیه توریستی، تهیه ورودیه ی محل مورد بازدید، بیمه شرکت کنندگان، فعالیت های آموزشی و توضیحات تور توسط اساتید مجرب، پذیرایی و میان وعده

جزئیات بیشتر

نا موجود

زبان آموزشیانگلیسی

اگر از میدان بهارستان تهران گذر کرده باشیم مسلما عمارتی تاریخی از دوره ی قاجار نظر مارا به خود جلب کرده است ، عمارت مسعودیه یکی از آثار به جا مانده از دوره ی قاجار که در سال 1377 به عنوان یک اثر ملی به ثبت رسیده است .

این بنا به دستور فرزند ناصرالدین شاه ، مسعود میرزا ساخته شده است و امروزه با نام امارت مسعودیه شناخته می شود .

معمار این بنا استاد شعبان معمار باشی بوده که عمارت دیوان خانه، عمارت سفره خانه ، حیاط سید جوادی، عمارت سید جوادی، حیاط مشیری، عمارت مشیرالدوله، حیاط خلوت، عمارت حیاط خلوت عمارت سر در پیاده‌رو تنها بخش کوچکی از این گنجینه ی معماری کهن پارسی ست.

در کنار بازدید از این بنای تاریخی باهم نگاهی میکنیم به نخستین دانشگاه در تاریخ مدرن ایران، بنایی که توسط میرزاتقی خان امیرکبیر وزیر ناصرالدین شاه قاجار پایه گذاری شد و امروزه به محلی برای بازدید علاقه مندان تبدیل شده است .

این دو بنای تاریخی و ماندگار مقصد تور تهرانگردی به زبان انگلیسی آکادمی زبان سفیر گفتمان می باشند و در کنار یکدیگر سعی میکنیم در فضایی متفاوت به یادگیری بپردازیم و دانش خود را در مکالمه در فضایی خارج از کلاس محک بزنیم .

 

شماره تماس جهت کسب اطلاعات بیشتر: 09331113924- 02184347221

جهت آشنایی بیشتر با خدمات تور به وبسایت سفیرگفتمان مراجعه کنید

بر اساس 3 نقد و نظر - 0 1 2 3 4 4,33/5
0 1 2 3 4
(5/5
0 از 0 نفر این نظر را مفید ارزیابی کردند.
امتیاز: 0 1 2 3 4

من این تور انگلیسی رو شرکت کردم. برنامه جالبی بود. تورلیدرها انگلیسیشون خیلی خوب بود و دفترچه ای که بهمون داده بودن خیلی کامل بود. تو اتوبوس هم خیلی خوش گذشت چون تمام مدت داشتیم انگلیسی حرف می زدیم و انگلیسی تمرین می کردیم. من حتما پیشنهاد می کنم. خودم دارالفنون رو بیشتر دوست داشتم چون خیلی نوستالژیک بود


0 1 2 3 4
(4/5
0 از 0 نفر این نظر را مفید ارزیابی کردند.
امتیاز: 0 1 2 3 4

تعداد افراد تور چند نفره؟؟


0 1 2 3 4
(4/5
0 از 0 نفر این نظر را مفید ارزیابی کردند.
امتیاز: 0 1 2 3 4

خیلی تور خوبی بود من واقعا ازش لذت بردم.ممنون


30 محصولات مشابه در شاخه های مختلف: