ورود با حساب شبکه های اجتماعی

کاهش قیمت! Oxford Picture Dictionary OPD 3rd- دیکشنری نمایش بزرگتر

Oxford Picture Dictionary OPD 3rd- دیکشنری

63,000 تومان

-10%

70,000 تومان

0022

محصول جدید

سومين ويرايش از مجموعه پرفروش Oxford Picture Dictionary كه با روشي منحصر بفرد لغات مختلفي را به زبان آموزان مي آموزد. اين ديكشنري « يكي از ابزارهاي آموزشي مناسب براي يادگيري زبان انگليسي به ‌شمار مي‌آيد. تقويت درك واژگان، گسترش دامنه‌ي لغات، آشنايي با نكات و تقويت چهار مهارت اصلي (Listening , Speaking, Reading, Writing)در زبان انگليسي از ويژگي‌هاي مهم اين كتاب محسوب‌ مي‌شود.

جزئیات بیشتر

سطح زباندیکشنری
کتابهای آموزش زبان انگلیسیکتاب لغت
زبان آموزشیانگلیسی
شابک 978-0194505291
نویسنده / نویسندگان Jayme Adelson-Goldstein,Norma Shapiro

سومين ويرايش از مجموعه پرفروش Oxford Picture Dictionary كه با روشي منحصر بفرد لغات مختلفي را به زبان آموزان مي آموزد. اين ديكشنري « يكي از ابزارهاي آموزشي مناسب براي يادگيري زبان انگليسي به ‌شمار مي‌آيد. تقويت درك واژگان، گسترش دامنه‌ي لغات، آشنايي با نكات و تقويت چهار مهارت اصلي (Listening , Speaking, Reading, Writing)در زبان انگليسي از ويژگي‌هاي مهم اين كتاب محسوب‌ مي‌شود. اين فرهنگ لغت تصويري، بيش از 4000 واژه‌ي ضروري زبان انگليسي را با تصاوير زيبا و در صفحات رنگي و به صورت تك‌زبانه (انگليسي) ارائه كرده است. دوازده فصل تدوين شده در اين فرهنگ به موضوعاتي نظير كارهاي روزمره، مردم، خانه، غذا ، سرگرمي و ... پرداخته است. در هر فصل، ابتدا كلمه‌هاي مورد نظر و متناسب با عنوان فصل بصورت تصويري نمايش داده شده و پس از آن داستاني كوتاه آورده شده كه كلمات تدريس‌شده‌ي آن فصل در آن داستان گنجانده شده است. در انتهاي هر فصل نيز متني آورده شده كه لغات جديدي از همان گروه در آن به چشم مي‌خورد. از ويژگي‌هاي برجسته‌ي اين كتاب داشتن تمرين‌هاي متنوع است كه سطح يادگيري زبان آموز را مي‌آزمايد. به همراه كتاب حاضر، يك عدد CD صوتي ارائه شده كه دربردارنده‌ي فايل صوتي كلمه‌ها و جمله‌هاي كتاب است. اين كتاب به عنوان كتاب جانبي در كنار تمام كتاب هاي بزرگسالان و نوجوانان قابل استفاده است. ويرايش جديد اين مجموعه موضوعات به روز شده اي را بررسي مي كند. از جمله اين موضوعات مي توان به موارد زير اشاره كرد: *برنامه ريزي شغلي، آشنايي زبان آموزان با ابزار هاي ديجيتال زبان آموزي و موضوعات ديگري كه براي موفقيت زبان آموزان ضروري است *فعاليت هاي بازبيني شده اين كتاب، شما را براي كار، مطالعه آكادميك و زندگي روزمره آماده مي كند. *سوالات قبل از reading مهارت پيش بيني شما را افزايش مي دهد. *سوالات پس از reading به شما امكان آناليز بهتر و درك بيشتر از دروس را مي دهد.گلاسه تمام رنگي با بهترين كيفيت چاپ و صحافي

بر اساس 3 نقد و نظر - 0 1 2 3 4 3,67/5
0 1 2 3 4
(3/5
0 از 0 نفر این نظر را مفید ارزیابی کردند.
امتیاز: 0 1 2 3 4

این دیکشنری کتاب زبان oxford picture dictionary اثر jayme adelson هستش؟ میشه لطفا بگین شما کدوم ویرایشش رو دارین ؟ چون من میخواستم ویرایش جدید رو تهیه کنم.


پاسخ سفیرمال (اوت 14, 2019):
سلام دوست عزیز
بله این کتاب اثر jayme adelson-goldstein و norma shapiro هست و ویرایش سوم هستش
0 1 2 3 4
(4/5
1 از 1 نفر این نظر را مفید ارزیابی کردند.
امتیاز: 0 1 2 3 4

سلام
قیمت کتاب بستگی به نوع چاپ و کیفیت کاغذ و انتشارات مربوطه می باشد.


0 1 2 3 4
(4/5
0 از 0 نفر این نظر را مفید ارزیابی کردند.
امتیاز: 0 1 2 3 4

با سلام
دوستانی که قصد تهیه این کتاب را دارند، قیمت این کتاب در بازار خیلی پایین تر از این مبلغ است.