ورود با حساب شبکه های اجتماعی

کاهش قیمت! Package of Touchstone 1 نمایش بزرگتر

Touchstone1 + Oxford Word Skills Basic - پک تاچ استون 1 و ورد اسکیلز

126,000 تومان

-10%

140,000 تومان

0026

محصول جدید

زبان آموزان سطح 101 تا 106 سفیر از این پک آموزشی برای یادگیری زبان انگلیسی استفاده می­کنند. کتاب تاچ استون سطح 1، ویژه زبان آموزان سطح elementary  به همراه کتاب Oxford Word Skills سطح Basic به عنوان کتاب جانبی آموزش لغت در کلاسهای سفیر مورد استفاده قرار می­گیرند.

 تمرین و تقویت گرامر :

 

 تمرین و تقویت لغت :

Vocabulary in use elementary

 تمرین و تقویت Listening :

نمایش بزرگتر Tune In 1Basic TACTICS for LISTENING

جزئیات بیشتر

سطح زبانElementary
کتابهای آموزش زبان انگلیسیکتابهای ویژه بزرگسالان

هر درس کتاب تاچ استون  دارای 4 بخش میباشد که تحت عنوان Lesson A و Lesson D, Lesson C, Lesson B معرفی میشود و هر یک از این بخش ها هدف خاصی را از ابتدا تا انتهای مجموعه دنبال میکند. Lesson A زبان آموزان را با گرامر مربوط به آن درس آشنا میکند و آن را در قالب یک متن منسجم به آنها معرفی میکند. در Lesson B زبان آموزان تعدادی لغت مرتبط با موضوع درس را یاد میگیرند و با مبحثی جدید تر از گرامر آشنا میشوند. Lesson C که قسمتی است که این کتاب را از کتاب های دیگر متمایز کرده Conversation Strategy نام دارد که فنون و تکنیک های مورد نیاز برای برقرار کردن یک مکالمه ی موثر در دنیای واقعی را به زبان آموزان آموزش میدهد. این بخش همچنین به دانشجویان این فرصت را میدهد که با گوش دادن به فایل های صوتی متنوع و مرتبط با آن بخش، مهارت شنیداری خود را تقویت کنند. و در نهایت در آخرین بخش، Lesson D، مخاطبین این کتاب با خواندن متون انگلیسی درک مطلب خود را تقویت کرده و آموزش نکات نگارشی به تسلط زبان آموزان بر مهارت نوشتاری کمک میکند.

در کتاب تاچ استون 1، زبان آموزان با ساختار های اولیه زبان انگلیسی از جمله حال ساده، حال استمراری و گذشته ساده آشنا میشوند و در نتیجه میتوانند درباره خود، علایق شخصی، فعالیت های روزمره، توانایی ها و گذشته خود به راحتی صحبت کنند.

  • Touchstone 1- کتاب تاچ استون 1
    85,000 تومان 76,500 تومان

    تاچ استون 1، اولین کتاب از مجموعه ای چهارجلدی است که مختص دانشجویان سطح مبتدی طراحی شده است. اگر به دنبال تقویت مهارت Speaking هستید، این کتاب به شما توصیه میشود. لغات و اصطلاحات این کتاب به همراه ساختارهای گرامری جامع آن، در تقویت انگلیسی عمومی شما نقش به سزایی دارد. همچنین، موضوعاتی که برای مکالمات کتاب، فایل های صوتی و متون این کتاب استفاده شده است،...

  • Oxford Word Skills Basic- کتاب آکسفورد ورد اسکیلز
    55,000 تومان 49,500 تومان

    یکی از بهترین راه های گسترش دایره لغات، یادگیری کلماتی است که در موضوعات روزمره استفاده میشوند. در این صورت لغت ها و اصطلاحات درذهن شما دسته بندی میشوند و یادآوری آنها سریعتر و احتمال فراموش کردن آنها بسیار کمتر خواهد بود.  این کتاب که در سه سطح طراحی شده، با ارائه لغات و اصطلاحات کاربردی و معانی آنها در context های مختلف، به تسلط و تقویت اعتماد بنفس شما...

بر اساس 5 نقد و نظر - 0 1 2 3 4 4,40/5
0 1 2 3 4
(4/5
2 از 2 نفر این نظر را مفید ارزیابی کردند.
امتیاز: 0 1 2 3 4

سی دی کتاب آکسفوردم خونده نمیشه.راهش روبفرمایین.


0 1 2 3 4
(4/5
1 از 3 نفر این نظر را مفید ارزیابی کردند.
امتیاز: 0 1 2 3 4

ببخشید کتاب تاچ استون بهتره یا امریکن فایل ؟
اگر بخواهیم کتاب امریکن فایل که تو فروشگاه اینترنتی کتاب شما نیست بخریم باید چیکار کنیم؟


0 1 2 3 4
(5/5
1 از 4 نفر این نظر را مفید ارزیابی کردند.
امتیاز: 0 1 2 3 4

واقعا برام جالبه که یه سایت ویژه محصولات زبان وجود داره


0 1 2 3 4
(4/5
3 از 4 نفر این نظر را مفید ارزیابی کردند.
امتیاز: 0 1 2 3 4

من همين كتاب elementary رو از مركز سفير نارمك يك ماه پيش خريدم 50 هزار ولي شما 37 هزار گذاشتيد خوبه ارزون هستش واسم جاي سواله چرا از محل آموزش سفير خريدم گرون تر فروختن ؟؟؟ با اينكه ميدونن بيرون از مركز ارزونتر ميفروشن ما هم كه اطلاع نداشتيم و خيلي ها همينجور سرشون كلاه ميره !!!!!


0 1 2 3 4
(5/5
1 از 1 نفر این نظر را مفید ارزیابی کردند.
امتیاز: 0 1 2 3 4

عالی بود . ممنونم