ورود با حساب شبکه های اجتماعی

کاهش قیمت! Package of ViewPoint 2 نمایش بزرگتر

ViewPoint 2 + Oxford Word Skills Advanced - پک ویوپوینت 2 و ورد اسکیلرز

112,500 تومان

-10%

125,000 تومان

0031

محصول جدید

زبان آموزان سطح 601 تا 606 سفیر از این پک آموزشی برای یادگیری زبان انگلیسی استفاده می­ کنند. کتاب ویوپوینت 2 ، ویژه زبان آموزان سطح secondary advanced به همراه کتاب Oxford Word Skills سطح advanced به عنوان کتاب جانبی آموزش لغت در کلاسهای سفیر مورد استفاده قرار می­ گیرند.

 تمرین و تقویت گرامر :

Understanding and Using English GrammarOxford Practice Grammar-AdvancedGrammar in Use Advanced

 تمرین و تقویت لغت :

Vocabulary in use advanced

 تمرین و تقویت Listening :

Collins English for Exams Listening for IELTSIELTS Advantage Listening & Speaking Skills

جزئیات بیشتر

سطح زبانAdvanced
کتابهای آموزش زبان انگلیسیکتابهای ویژه بزرگسالان

هر درس کتاب ویوپوینت دارای 4 بخش میباشد که تحت عنوان Lesson A و Lesson D, Lesson C, Lesson B معرفی میشود و هر یک از این بخش ها هدف خاصی را از ابتدا تا انتهای مجموعه دنبال میکند. Lesson A زبان آموزان را با گرامر مربوط به آن درس آشنا میکند و آن را در قالب یک متن منسجم به آنها معرفی میکند. در Lesson B زبان آموزان تعدادی لغت مرتبط با موضوع درس را یاد میگیرند و با مبحثی جدید تر از گرامر آشنا میشوند. Lesson C که قسمتی است که این کتاب را از کتاب های دیگر متمایز کرده Conversation Strategy نام دارد که فنون و تکنیک های مورد نیاز برای برقرار کردن یک مکالمه ی موثر در دنیای واقعی را به زبان آموزان آموزش میدهد. این بخش همچنین به دانشجویان این فرصت را میدهد که با گوش دادن به فایل های صوتی متنوع و مرتبط با آن بخش، مهارت شنیداری خود را تقویت کنند. و در نهایت در آخرین بخش، Lesson D، مخاطبین این کتاب با خواندن متون انگلیسی درک مطلب خود را تقویت میکنند. در پایان هر فصل نیز بخشی به نام Writing وجود دارد که با آموزش نکات نگارشی در سطح پیشرفته به تسلط زبان آموزان بر مهارت نوشتاری کمک میکند.

در کتاب ویوپوینت 2، زبان آموزان با ساختار هایی چون عبارت های وصفی، حروف ربط، مصدر زمان کامل، وجه التزامی و انواع دیگری از جملات شرطی آشنا میشوند و در نتیجه میتوانند درباره موضوعاتی چون روانشناسی، رویداد های دنیا، پیشرفت در زندگی، ادبیات و ارزش های اجتماعی به راحتی صحبت کنند.

  • Viewpoint 2- کتاب ویوپوینت 2
    70,000 تومان 63,000 تومان

    ویوپوینت 2، آخرین کتابی ست که در ادامه کتابهای تاچ استون و مختص دانشجویان سطح فوق پیشرفته طراحی شده است. اگر به دنبال تقویت مهارت speaking به صورت حرفه ای هستید، این کتاب به شما توصیه میشود. لغات و اصطلاحات بر انگلیسی عمومی شما نقش به سزایی دارد. همچنین، موضوعاتی که برای، فایل های صوتی و متون کتاب استفاده شده، موضوعات روز است و در نتیجه زبان آموزان را به...

  • Oxford Word Skills Advanced- کتاب آکسفورد ورد اسکیلز
    55,000 تومان 49,500 تومان

    یکی از بهترین راه های گسترش دایره لغات، یادگیری کلماتی است که در موضوعات روزمره استفاده میشوند. در این صورت لغت ها و اصطلاحات درذهن شما دسته بندی میشوند و یادآوری آنها سریعتر و احتمال فراموش کردن آنها بسیار کمتر خواهد بود. این کتاب که در سه سطح طراحی شده، با ارائه لغات و اصطلاحات کاربردی و معانی آنها در context های مختلف، به تسلط و تقویت اعتماد بنفس شما...

بر اساس 5 نقد و نظر - 0 1 2 3 4 4,80/5
0 1 2 3 4
(5/5
2 از 2 نفر این نظر را مفید ارزیابی کردند.
امتیاز: 0 1 2 3 4

سلام من بعد از کتابهای english result از این کتاب استفاده کردم. به نظرم کتابهای ویوپوینت واقعا جذاب و خوب هستن و توشون پر از لغت و اصطلاح جدیده. برای یادگیری گرامر پیشرفته، اخر کتاب تمرین اضافه داره که برای من واقعا مفید بود. متنهایی که تو کتاب هست هم خیلی درست و حسابی و جالبن! من کتاب viewpoint رو به بچه هایی که سطحشون ادونس هست پیشنهاد میدم.


0 1 2 3 4
(5/5
2 از 2 نفر این نظر را مفید ارزیابی کردند.
امتیاز: 0 1 2 3 4

سلام
ممنونم که کتایهایی که خرید کرده بودم در بازه انتخابی به موقع برام ارسال کردین


0 1 2 3 4
(4/5
2 از 2 نفر این نظر را مفید ارزیابی کردند.
امتیاز: 0 1 2 3 4

خیر این کتاب مناسب سطح 601 تا 606 سفیر گفتمان می باشد


0 1 2 3 4
(5/5
1 از 1 نفر این نظر را مفید ارزیابی کردند.
امتیاز: 0 1 2 3 4

آیا این کتاب واسه سطح 501 مناسبه؟


0 1 2 3 4
(5/5
1 از 1 نفر این نظر را مفید ارزیابی کردند.
امتیاز: 0 1 2 3 4

بسیار عالی و مفید بود