وبینار

وبینار یادگیری زبان انگلیسی
وبینار انگلیسی تجاری
وبینار تربیت مدرس
وبینار ielts
وبینار های بین المللی

وبینار

وبینار مخفف اصطلاح Web-based seminar  بوده و به معنی یک ارائه، سخنرانی، کارگاه یا سمینار مبتنی بر وب (آنلاین) است. وبینارها به صورت انلاین و از طریق نرم‌افزارهای ویدیوکنفرانس مانند Adobe Connect اجرا می‌شوند، بنابراین یکی از روش‌های فوق‌العاده جذاب و پویا برای انتقال اطلاعات به مخاطبانی که از لحاظ جغرافیایی در مناطق مختلف پراکنده هستند، محسوب می‌شوند. در این نمونه کلاسها، مدرس توانایی تعامل با شرکت کنندگان از طریق صوت،تصویر ،نوشتار متنی و... را دارد.

وبینارها اغلب با هدف آموزش، به اشتراک‌گذاری اطلاعات در مورد یک موضوع جدید و عناوین متنوع برگزار می‌شوند. افرادی که نمی توانند به صورت فیزیکی در محل کلاس حاضر شوند و یا فرصت کافی برای شرکت در کلاس های حضوری ندارند و همچنین می خواهند در یک فاصله زمانی کوتاه به یادگیری مطلب جدیدی بپردازند، می توانند مخاطبان این دوره ها باشند. علاوه بر صرفه جویی در زمان و هزینه ،این شیوه از کلاسها به خاطر امکانات متعدد و ابزارهایی که در اختیار مدرسین و شرکت کنندگان قرار میدهد به شدت مورد استقبال قرار گرفته است.

وبینارها با موضوعات مختلف از جمله آموزش زبان انگلیسی، آیلتس، انگلیسی تجاری و تربیت مدرس توسط اساتید مجرب و باسابقه سفیر برگزار می‌شوند.

برای حضور در این دوره ها شما می توانید از گوشی های همراه با سیستم های عامل اندروید و IOS  یا رایانه های شخصی تحت سیستمهای عامل ویندوز و مک استفاده کنید. برای شرکت در این کلاسها حتما باید از نرم افزار Adobe Connect  استفاده کنید که لینک دانلود این نرم افزار بعد از ثبت نام برای شما ارسال خواهد شد. برای استفاده هرچه بهتر از فضای کلاسها پیشنهاد می کنیم از هدست استفاده نمایید.

کلیه جلسات ضبط شده و همراه با اسلایدهای استفاده شده توسط اساتید در اختیار کلیه ی افرادی که ثبت نام کرده باشند، قرار می گیرد. بنابراین حتی اگر امکان شرکت در کلاس به صورت آنلاین را نداشته باشید می توانید از محتوای کلاس استفاده نمایید.

بستن
مقایسه