ورود با حساب شبکه های اجتماعی

کاهش قیمت! Pack of Focus on Vocabulary 1,2 نمایش بزرگتر

A Set of Focus on Vocabulary 1,2

96,000 تومان

-20%

120,000 تومان

00166

محصول جدید

مجموعه کتاب Focus on Vocabulary در دو سطح متوسطه و پیشرفته جهت تقویت لغات زبان انگلیسی طراحی شده است. کتاب اول این مجموعه برای زبان آموزان سطح Intermediate و Upper-Intermediate مناسب بوده و کتاب دوم این مجموعه به زبان آموزان سطح Advanced و Upper-Intermediate توصیه می شود.

در هر درس شامل یک متن reading، word meaning، word families، collocation، و expanding the topic است. به عبارت دیگر در هر درس یک متن به زبان انگلیسی وجود دارد و معنی کلمات، خانواده­ی کلمات، کلماتی که معمولا در کنار هم استفاده می شوند و همچنین کلمات اضافه تر تدریس می­شوند.

جزئیات بیشتر

کتابهای آمادگی آیلتسکتابهای آیلتس
شابک9780131376199-9780131376175

کتاب اول مجموعه برای یادگیری لغاتی که نه فقط در مکالمات روزمره بلکه در رمانها، روزنامه­ ها، فیلمها، و همچنین در فضای اجتماعی و محل کار نیز استفاده می شوند، کاربرد دارد. در این کتاب از روشهای نوین آموزش انگلیسی از جمله guessing from context و vocabulary in context و همچنین روش cyclical جهت مرور لغاتی که زبان آموزان از پیش بلد هستند و مرور آنها پس از تدریس استفاده شده است.

 • شامل 7 فصل و 28 درس
 • همراه با نکات آموزشی مربوط به استفاده صحیح از دیکشنری
 • همراه با نکات آموزشی مربوط به نوشتن essay
 • قابل استفاده به صورت خودآموز

کتاب دوم مجموعه برای یادگیری لغاتی که برای موفقیت آکادمیک لازمست، پیشنهاد میشود. در این کتاب از روشهای نوین آموزش انگلیسی از جمله guessing from context و vocabulary in context و همچنین روش cyclical جهت مرور لغاتی که زبان آموزان از پیش بلد هستند و مرور آنها پس از تدریس استفاده شده است.

 • شامل 7 فصل و 28 درس
 • استخراج لغات از Academic Word List
 • همراه با نکات آموزشی مربوط به استفاده صحیح از دیکشنری
 • آموزش ریشه لغات
 • قابل استفاده به صورت خودآموز
 • کتاب Focus on Vocabulary 1
  60,000 تومان 48,000 تومان

  مجموعه کتاب Focus on Vocabulary در دو سطح متوسطه و پیشرفته جهت تقویت لغات زبان انگلیسی طراحی شده است. کتاب اول این مجموعه برای زبان آموزان سطح Intermediate و Upper-Intermediate مناسب بوده و برای یادگیری لغاتی که نه فقط در مکالمات روزمره بلکه در رمانها، روزنامه­ ها، فیلمها، و همچنین در فضای اجتماعی و محل کار نیز استفاده می شوند، کاربرد دارد. در این کتاب از...

 • کتاب Focus on Vocabulary 2
  60,000 تومان 48,000 تومان

  مجموعه کتاب Focus on Vocabulary  در دو سطح متوسطه و پیشرفته جهت تقویت لغات زبان انگلیسی طراحی شده است. کتاب دوم این مجموعه برای زبان آموزان سطح Advanced و Upper-Intermediate مناسب بوده و برای یادگیری لغاتی که برای موفقیت آکادمیک لازمست، پیشنهاد میشود. در این کتاب از روشهای نوین آموزش انگلیسی از جمله guessing from context و vocabulary in context و همچنین...

بر اساس 1 نقد و نظر - 0 1 2 3 4 5,00/5
0 1 2 3 4
(5/5
0 از 0 نفر این نظر را مفید ارزیابی کردند.
امتیاز: 0 1 2 3 4

این دو تا کتاب برای بخش reading ایلتس آکادمیک خیلی به درد میخورد و برای کسایی که مثل من مشکل لغت دارن خیلی مفیده. میخواستم بپرسم برای بخش اسپیکینگ آیلتس هم کتاب لغت خاصی میتونین معرفی کنین؟


پاسخ سفیرمال (نوامبر 2, 2019):
سلام
ممنون از کامنت مفیدتون. بله کتاب Collins English for Exams Speaking for IELTS مناسب مهارت اسپیکینگ می باشد.
30 محصولات مشابه در شاخه های مختلف: