ورود با حساب شبکه های اجتماعی

کاهش قیمت! پک آموزش - Writing for IELTS نمایش بزرگتر

پک آموزش - Writing for IELTS

54,000 تومان

-10%

60,000 تومان

00173

محصول جدید

دو کتاب Writing for IELTS انتشارات Collins و IELTS Advantage به آن دسته از داوطلبین آزمون آیلتس آکادمیک که نیاز به نمره بالای 6 در بخش writing این آزمون را دارند، توصیه می شود. زبان آموزان با مطالعه این دو کتاب نحوه نگارش کلیه انواع سئوالات تسک 1 و تسک 2 writing را فرا میگیرند و با مطالعه نمونه writingها و نظرات ممتحین، کلیه نکات لازم برای گرفتن نمره بالا در این بخش را می آموزند.

شامل نمونه های writing داوطلبین و نظرات ممتحنین

همراه با نمونه writing خوب در هر درس

آموزش لغات و عبارات آکادمیک مورد نیاز

تدریس گرامر مربوط به موضوع درس

حاوی نکات آموزشی برای بالاتر رفتن نمره

جزئیات بیشتر

سطح زبانIELTS
کتابهای آموزش زبان انگلیسیکتاب تقویت مهارت نوشتن
کتابهای آمادگی آیلتسکتابهای آیلتس
زبان آموزشیانگلیسی
شابک9781905085620-9780007423248

کتاب IELTS Advantage Writing Skills یک منبع کامل برای گرفتن نمره 5/6 به بالا در بخش writing آزمون آیلتس آکادمیک است. این کتاب با آموزش گام به گام، زبان­آموزان را برای این بخش آماده کرده و با محتوای تولید شده توسط اساتید با تجربه به داوطلبین آزمون آیلتس امکان بالا بردن نمره خود در writing را میدهد. زبان آموزان با مطالعه این کتاب نحوه نگارش کلیه انواع سئوالات تسک 1 و تسک 2 writing را فرا میگیرند و با مطالعه نمونه writingها و نظرات ممتحین، کلیه نکات لازم برای گرفتن نمره بالا در این بخش را می آموزند.

کتاب Writing for IELTS انتشارات Collins با هدف تقویت مهارتنوشتاری زبان آموزان با تمرکز ویژه روی بخش writing آزمون آیلتس آکادمیک طراحی شده است. این کتاب به آن دسته از داوطلبین آیلتس که نیاز به گرفتن نمره 6 به بالا در writing آیلتس دارند، توصیه می شود. هدف اصلی این کتاب تقویت مهارتهای نوشتاری از جمله describing charts and graphs، expressing opinions و arguing a case in an essay است. به عبارت دیگر، با مطالعه این کتاب، زبان آموز توانایی توصیف چارت و گراف، بیان عقیده و بحث کردن در مورد موضوعات مختلف را خواهد داشت.

  • Collins English for Exams Writing for IELTS
    18,000 تومان 16,200 تومان

    کتاب Writing for IELTS انتشارات Collins با هدف تقویت مهارتنوشتاری زبان آموزان با تمرکز ویژه روی بخش writing آزمون آیلتس آکادمیک طراحی شده است. این کتاب به آن دسته از داوطلبین آیلتس که نیاز به گرفتن نمره 6 به بالا در writing آیلتس دارند، توصیه می شود. هدف اصلی این کتاب تقویت مهارتهای نوشتاری از جمله describing charts and graphs، expressing opinions و...

  • IELTS Advantage Writing Skills
    42,000 تومان 37,800 تومان

    کتاب IELTS Advantage Writing Skills یک منبع کامل برای گرفتن نمره 6 به بالا در بخش writing آزمون آیلتس آکادمیک است. این کتاب با آموزش گام به گام، زبان ­آموزان را برای این بخش آماده کرده و با محتوای تولید شده توسط اساتید با تجربه به داوطلبین آزمون آیلتس امکان بالا بردن نمره خود در writing را میدهد. زبان آموزان با مطالعه این کتاب نحوه نگارش کلیه انواع...

بر اساس 1 نقد و نظر - 0 1 2 3 4 5,00/5
0 1 2 3 4
(5/5
0 از 0 نفر این نظر را مفید ارزیابی کردند.
امتیاز: 0 1 2 3 4

این پک بسیار خوبه برای کسانیکه سطح B1 هستن، کتاب Collins English Writing for IELTS دارای نکات گرامی بسیار خوبی هست و 12 تا درس داره و کتاب IELTS Advantage Writing Skills رو هم میتونید به صورت خودخوان استفاده کنید cd و پاسخنامه داره، در کل از خرید این کتابها و پک بسیار راضیم ممنونم از سفیرمال برای پیشنهاد این پک.
30 محصولات مشابه در شاخه های مختلف: