ورود با حساب شبکه های اجتماعی

کاهش قیمت! Q skills for success listening and Speaking INTRO نمایش بزرگتر

Q skills for success listening and Speaking INTRO

45,000 تومان

-10%

50,000 تومان

00728

محصول جدید

کتابهای Q Skills for Success Listening and Speaking در شش سطح از مبتدی تا پیشرفته برای تقویت مکالمه انگلیسی و مهارت شنیداری طراحی شده اند. سطح intro به زبان آموزان مبتدی که پیش زمینه خاصی در یادگیری زبان انگلیسی ندارند توصیه میشود. در این کتاب علاوه بر listening بر روی مهارتهای لازم برای درک بهتر فایلهای صوتی، لغات، گرامر، تلفظ و مهارتهای لازم برای بهترین صحبت کردن و برقراری مکالمات موفق تمرکز دارد.

شامل 8 درس

همراه با cd و تمرینات اضافه در cd

استفاده از ویدئو برای تقویت مهارت listening

آموزش جملات کاربردی زبان در مکالمات

قابلیت سنجش میزان پیشرفت بعد از هر درس

جزئیات بیشتر

کتابهای آموزش زبان انگلیسیکتاب تقویت مهارت شنیداری

در سطح intro کتاب، زبان آموزان برای شنیدن و حرف زدن در مورد موضوعات زیر آمادگی پیدا می کنند:

Social psychology, education, cultural studies, sociology, architecture, health sciences, urban planning, developmental psychology

برای استفاده هر چه بهتر از کتاب، ابتدا موضوعات مطرح شده در ابتدای هر درس را مطالعه کرده و به مدت 1 الی 2 دقیقه راجع به آنها صحبت کرده و صدای خود را با استفاده از تلفن همراه خود ضبط کنید. سپس کلمات انتخابی شده برای هر listening را مطالعه کرده و مطمئن شوید که معنی آنها را میدانید. فایل صوتی را با دقت گوش داده و تمرینهای مربوطه را انجام دهید. به نکات نوشته شده در مورد listening skill، vocabulary و grammar توجه کرده و در زمان گوش دادن به فایلها و تماشای ویدئوها از آنها استفاده نمایید. بخش تلفظ و speaking skill برای تقویت مکالمه زبان انگلیسی شما بسیار موثر است. بنابراین، نکات آن را با دقت مطالعه کرده و در انجام task آخر هر درس از آنها استفاده نمایید.

بر اساس 0 نقد و نظر - 0 1 2 3 4 0/5
30 محصولات مشابه در شاخه های مختلف: