فرم درخواست مشاوره مهاجرتی

//safirmall.com/wp-content/uploads/2022/09/nilgam.jpg
//safirmall.com/wp-content/uploads/2022/09/nilgam-1.jpg


همکاری سفیرمال با سایت مهاجرت تحصیلی لتس گو یونی

ما در کنار خودمان افراد بسیار زیادی را می‌شناسیم که در فکر مهاجرت هستند و به همین دلیل، یادگیری زبان را در اولویت قرار داده‌اند. رده سنی بسیاری از مشتریان ما در سفیرمال به گونه‌ای است که احتمالاً بهترین گزینه برای آنها (و احتمالاً شما)، مهاجرت از طریق تحصیل است.

ما این موضوع را به خوبی می‌دانیم که بعد از گرفتن مدرک زبان آیلتس نگرانی‌های مختلفی در خصوص مهاجرت، به سراغ شما خواهد آمد. در واقع از نزدیک در سفیرمال، با افرادی روبه‌رو بوده‌ایم که در مسیر مهاجرت با نگرانی‌های مختلفی دست و پنجه نرم کرده‌اند، برخی از آنها با موفقیت مهاجرت کرده‌اند و برخی دیگر در میان راه مهاجرت، چمدان خود را بر زمین گذاشته و از رفتن ناامید شده‌اند.

حالا که مسیر خود را با سفیرمال آغاز کرده‌اید و از این بابت به خودمان افتخار می‌کنیم، تصمیم گرفته‌ایم در ادامه هم دست شما را به گرمی در مسیر پیچیده مهاجرت بگیریم تا با موفقیت، به آنسوی مرزها رفته و زندگی بدون دغدغه و قشنگ‌تری را آغاز کنید.

ما شرکت‌های مهاجرتی مختلفی را بررسی کرده‌ایم و از نزدیک با مشتریان مختلفی نیز صحبت کرده‌ایم و حالا پس از بررسی‌های  دقیق، با افتخار اعلام می‌کنیم که همکاری بلندمدت خود را با مجموعه مهاجرت تحصیلی لتس گو یونی آغاز کرده‌ایم.

مهاجرت تحصیلی با لتس گو یونی

شرکت مهاجرت تحصیلی لتس گو یونی، در تهران خیابان دستگردی (ظفر) واقع شده است و سایت letsgouni.com متعلق به این شرکت است که با یک ایده استارتاپی شکل گرفت.

به عنوان یک فرد علاقه‌مند به مهاجرت تحصیلی، به راحتی می‌توانید وارد بخش ارزیابی رایگان سایت لتسگو یونی شوید و با پاسخ دادن آنلاین به چند سوال، شانس خودتان را برای تحصیل در خارج از کشور به صورت آنلاین بررسی کنید.

لتس گو یونی با دانشگاه‌های مختلفی از سراسر جهان قرارداد همکاری بسته است، تا هزینه پذیرش از مشتریان این شرکت گرفته نشود و در واقع، اگر از دانشگاه‌های طرف قرارداد با لتس گو یونی پذیرش تحصیلی بگیرید، هزینه اپلای از طرف شرکت لتس گو یونی به شما عودت داده خواهد شد و این خیلی ارزشمند است، چون در دیگر شرکت‌های مهاجرتی چنین چیزی را مشاهده نخواهید کرد.

لتسگو یونی برخی از کشورها را به عنوان بهترین مقاصد برای مهاجرت تحصیلی عنوان کرده است که در این‌میان می‌توان به کشورهای کانادا، آلمان، ایتالیا، فرانسه، مجارستان، هلند سوئد، چین و آمریکا اشاره کرد. لتسگو یونی در زمان مشاوره تخصصی با شما، شانستان را برای تحصیل در هر کدام از این کشورها بررسی می‌کند و بهترین پیشنهادات را به شما ارائه می‌کند.

به شما توصیه می‌کنیم، اگر به زودی مدرک زبان آیلتس خود را دریافت می‌کنید، از طریق لینک زیر، از سایت لتسگو یونی وقت مشاوره رزرو نمایید و شرایط خودتان را برای کارشناسان این مجموعه مهاجرتی توضیح دهید، تا بر اساس شرایط شما، بهترین دانشگاه‌ها و کشورها را به شما معرفی کنند.

هدیه همکاری سفیرمال با شرکت مهاجرتی لتس گو یونی: شما می‌توانید برای رزرو وقت مشاوره مهاجرت تحصیلی، کد تخفیف SAFIR را وارد کنید تا از تخفیف ویژه لتس گو یونی برخوردار شوید.

بستن
مقایسه