رویه‌های بازگرداندن کالا

به دلیل شیوع بیماری کرونا و حفظ سلامتی هموطنان گرامی بر طبق پروتکل های بهداشتی، از استرداد و تعویض کالا معذوریم. لطفا در هنگام ثبت سفارش دقت فرمایید.

اگر کالای خریداری شده معیوب باشد و یا نقص داشته باشد و یا از نظر ظاهر یا مشخصات با اطلاعات مندرج در سایت مغایرت داشته باشد ،خواهشمند است حداکثر ظرف مدت 24 ساعت پس از دریافت سفارش با واحد پشتیبانی فروش به شماره 02184347223 تماس گرفته و موضوع را به کارشناسان اطلاع دهد تا هماهنگی های لازم صورت پذیرد. درصورتی که بعد از بازه زمانی 24ساعت مشتری متوجه معیوب بودن کالا شود، فروشگاه سفیرمال از پذیرفتن فاکتور مرجوعی معذور است.

در صورتی که مشتری به هردلیلی قصد عودت کالا را دارد خواهشمنداست ظرف مدت 72 ساعت پس از دریافت سفارش و از طریق تماس با واحد پشتیبانی فروش سفیرمال به شماره 02184347223 اطلاع دهد. درصورتی که مشتری بعد از بازه زمانی 72 ساعت پس از سفارش تصمیم به مرجوع کردن کالا بگیرد، فروشگاه سفیرمال از پذیرفتن فاکتور مرجوعی معذور است.

با توجه به پلمپ بودن کلیه محصولات سفیرمال با سلفن شیشه‌ای،خواهشمنداست به همان صورت کالا عودت داده شود.

پس از بررسی کالای مرجوعی توسط کارشناسان بخش پشتیبانی،در صورتی که کالا خارج از ضوابط مقرر در سایت مرجوع داده شده باشد و بدون ایراد تشخیص داده شود، همان محصول برای مشتری ارسال می شود که هزینه برگشت محصول و ارسال مجدد به عهده مشتری خواهد بود.

هنگام برگشت محصول خواهشمنداست به همراه کالای برگشتی، فاکتور خرید نیز ارسال گردد.

هزینه برگشت کالا جهت ارسال به انبار سفیرمال به عهده مشتری است.

در صورت ارسال کالای معیوب و یا ارسال اشتباه کالا، مشتری کالا را از طریق پست یا پیک عودت داده تا کالای جدید ارسال شود و ضمن عذرخواهی بابت مشکل پیش آمده هزینه ارسال برعهده سفیرمال است.

بستن
مقایسه