کتاب آموزشگاه سفیر

معرفی کتاب‌های آموزشگاه سفیر

موسسه سفیر از قدیمی‌ترین و باسابقه‌ترین آموزشگاه‌های زبان در ایران است که بیش از صد شعبه در سراسر کشور دارد. استفاده از سیلابس منسجم و نظم موجود میان تمامی واحدهای آن از نقاط قوت این موسسه به حساب می‌آیند. از طرفی، کتاب‌های آموزشگاه سفیر همواره از میان بهترین و به‌روزترین کتاب‌های موجود در بازار انتخاب شده و بازدهی بالایی به ویژه در آموزش مکالمه زبان انگلیسی دارند. در ادامه این مطلب به معرفی و بررسی کتاب‌های آموزشگاه سفیر خواهیم پرداخت.

کتاب‌های دوره بزرگسالان سفیر

دوره بزرگسالان سفیر از دو بخش مبتدی و میانی (24 ترم) و تخصصی و پیشرفته (18 ترم) تشکیل شده است. کتاب Evolve در شش سطح، در دوره‌های مبتدی، میانی و پیشرفته مورد استفاده قرار می‌گیرد و در هر ترم دو درس از آن به زبان‌آموزان تدریس می‌شود. علاوه بر کتاب اصلی و کتاب کار یا Student book و Work book یک کتاب ویژه فعالیت‌های ویدئویی با عنوان Evolve Video Resource Book نیز در هر ترم آموزش داده می‌شود. در دوره تخصصی سفیر کتاب Proficiency Masterclass برای آمادگی جهت شرکت در آزمون CPE مورد استفاده قرار می‌گیرد.

در تمامی این دوره‌ها، سطوح مختلف کتاب اکسفورد ورد اسکیلز و یا کتاب Oxford Idioms and Phrasal Verbs به عنوان کتاب جانبی و با هدف تقویت دانش لغت انگلیسی در سیلابس سفیر اضافه شده است.

کتاب‌های دوره نوجوانان سفیر

دوره نوجوانان سفیر ویژه رده سنی 12 تا 15 سال بوده و از 15 ترم تشکیل شده است. در این دوره‌ها از ویرایش چهارم کتاب پراجکت برای آموزش زبان به نوجوانان استفاده می‌شود. کتاب‌های project در مجموع پنج سطح دارد و هر کتاب شامل 6 درس است. در موسسه سفیر در هر ترم، دو درس از کتاب تدریس می‌شود.

کتاب‌های دوره کودکان سفیر

دوره کودکان سفیر ویژه رده سنی 7 الی 12 سال بوده و از روش‌های نوین آموزش به کودکان بهره می‌برد. در این دوره‌ها از سری کتاب‌های سوپرمایندز برای تدریس استفاده می‌شود. کتاب Superminds در مجموع هفت سطح دارد و هر کتاب شامل 9 درس است . در آموزشگاه سفیر در هر ترم، دو درس از کتاب تدریس می‌شود.

علاوه بر کتاب اصلی، کتاب‌های Practice books، worksheet و همچنین فلش کارت به عنوان منابع جانبی در کلاس مورد استفاده قرار می‌گیرند. کتاب Mr Bug’s Phonics  نیز برای آموزش الفبای انگلیسی به کودکان در سطوح مبتدی تدریس می‌شود.

کتاب‌های دوره فقط مکالمه یا Speaking Only سفیر

هدف بسیاری از افرادی که می‌خواهند یادگیری زبان انگلیسی را شروع کنند، و یا در فرآیند یادگیری زبان انگلیسی هستند، شرکت در مکالمات روزمره و برقراری ارتباط با افراد دیگر در موقعیت‌های مختلف است. برای تحقق این هدف ، می‌بایست با بهره‌گیری از منابع آموزشی مناسب با سطح زبان شما و روش یادگیری موثر، بر روی مهارت Speaking خود کار کنید. در دوره‌ فقط مکالمه دو کتاب Speak Now  و TUNE IN  در کنار شما هستند تا بتوانید با استفاده از بهترین منابع آموزش مهارت اسپیکینگ زبان انگلیسی، در هر موقعیتی با دیگران به مکالمه بپردازید. این کتاب‌ها داری ویژگی‌های زیر هستند:
تمرکز ویژه بر مهارت Speaking , Listening
ایجاد موقعیت‌های واقعی و روزمره برای بحث و تبادل نظر
آموزش اصطلاحات و عبارات کاربردی زبان انگلیسی

هدف نهایی هر مکالمه این است که با هم همفکری کنیم و به ایده‌هایی برسیم که برای شرایط مورد بحث بهترین نظرات و ایده‌ها هستند. در دعواها و بحث‌ها همیشه فقط یک طرف و ایده‌های یک طرف پیروز می‌شود اما در یک بحث هدفمند همه به پیروزی می‌رسند. کتاب‌های Super Talk  در کنار دو کتاب دیگر دوره‌های Speaking Only به شما کمک می‌کنند تا ایده‌های بهتری بسازید و با لغات و اصطلاحات بهتر در بحث ها ایده‌هایتان را مطرح کنید.

کتاب‌های دوره سایبرتاک سفیر

کتاب‌های کلاس‌های آنلاین سفیر مشابه کلاس‌های حضوری بوده و در دوره‌های سایبرتاک نیز کتاب‌های Evolve، پراجکت و سوپرمایندز برای تدریس به رده‌های سنی مختلف استفاده می‌شود.

کتاب‌های دوره آیلتس سفیر

دوره‌های آیلتس سفیر از چهار بخش پری آیلتس، Bridging Course، آیلتس و post-IETLS تشکیل شده است. کتاب‌های پری آیلتس سفیر شامل ویرایش پنجم کتاب Headway Beginner، کتاب مایندست سطح foundation و دو کتاب جانبی English Vocabulary in use و Grammar in use در سطح متوسطه است.

سطح Bridging Course شامل 4 کتاب است که مطالعه و یادگیری آن‌ها پیش نیاز موفقیت در آزمون آیلتس و یادگیری کامل مهارت‌هاست.  این سطح شامل کتاب‌های  Collins Get Ready for IELTS Speaking ، کتاب گرامر این یوز متوسط Intermediate Grammar in Use ، کتاب وکب این یوز English Vocabulary in use Pre-intermediate & Intermediate و  کتاب SAFIR’s Bridging Course است.

کتاب‌های دوره آیلتس سفیر شامل کتاب مایندست از شماره 1 تا 3 و دو کتاب جانبی Vocabulary for IELTS و Grammar for IELTS است. کتاب‎‌های دوره post IELTS سفیر با توجه به نیازهای کلاس و به انتخاب استاد از میان کتاب‌های نمونه سئوالات آیلتس انتخاب می‌شوند.

کتاب دوره آنلاین آیلتس سفیر مشابه کتاب‌های کلاس‌های حضوری سفیر است.

کتاب‌های دوره فرانسه سفیر

کلاس‌های فرانسه سفیر به دو صورت آنلاین و حضوری برگزار می‌گردند. کتاب Découverte کتاب تمرینی است که برای زبان آموزان کاملا مبتدی که مایل هستند با زبان شیرین فرانسه آشنا شوند، طراحی شده است. از ویژگی‌های قابل ذکر این کتابِ تمرین بسیار کارآمد،می‌توان به نکات مهم و زیربنایی زبان فرانسه اشاره کرد که به صورت کاملا ساده و قابل فهم در این کتاب به شکل تمرین گردآوری شده‌اند. 

کتاب تاندانس که از جدیدترین و به‌روزترین کتاب‌های آموزش فرانسه در جهان است که در دوره‌های فرانسه سفیر مورد استفاده قرار می‌گیرد. کتاب Tendances در پنج سطح A1، A2، B1، B2 و C1 طراحی شده و هر سطح آن در پنج ترم در موسسه سفیر تدریس می‌شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص ثبت نام در موسسه سفیر و یا خرید کتاب‌های آموزشگاه سفیر با شماره تلفن 84346 تماس حاصل فرمایید.

✨ ارسال رایگان کلیه سفارشات به سراسر ایران
بستن
مقایسه