کتاب آموزشگاه سفیر

معرفی کتاب‌های آموزشگاه سفیر

موسسه سفیر از قدیمی‌ترین و باسابقه‌ترین آموزشگاه‌های زبان در ایران است که بیش از صد شعبه در سراسر کشور دارد. استفاده از سیلابس منسجم و نظم موجود میان تمامی واحدهای آن از نقاط قوت این موسسه به حساب می‌آیند. از طرفی، کتاب‌های آموزشگاه سفیر همواره از میان بهترین و به‌روزترین کتاب‌های موجود در بازار انتخاب شده و بازدهی بالایی به ویژه در آموزش مکالمه زبان انگلیسی دارند. در ادامه این مطلب به معرفی و بررسی کتاب‌های آموزشگاه سفیر خواهیم پرداخت.

کتاب‌های دوره بزرگسالان سفیر

دوره بزرگسالان سفیر از دو بخش مبتدی و میانی (24 ترم) و تخصصی و پیشرفته (18 ترم) تشکیل شده است. کتاب تاچ استون در دوره‌های مبتدی و میانی مورد استفاده قرار می‌گیرد و هر ترم دو درس از آن به زبان‌آموزان تدریس می‌شود. کتاب دوره‌های پیشرفته‌ی سفیر، کتاب ویوپوینت است که در دوره‌ی primary advanced و secondary advanced تدریس می‌شود. در دوره تخصصی سفیر کتاب Proficiency Masterclass برای آمادگی جهت شرکت در آزمون CPE مورد استفاده قرار می‌گیرد.

در تمامی این دوره‌ها، سطوح مختلف کتاب اکسفورد ورد اسکیلز و یا کتاب Oxford Idioms and Phrasal Verbs به عنوان کتاب جانبی و با هدف تقویت دانش لغت انگلیسی در سیلابس سفیر اضافه شده است.

کتاب‌های دوره نوجوانان سفیر

دوره نوجوانان سفیر ویژه رده سنی 12 تا 15 سال بوده و از 15 ترم تشکیل شده است. در این دوره‌ها از ویرایش چهارم کتاب پراجکت برای آموزش زبان به نوجوانان استفاده می‌شود. کتاب‌های project در مجموع پنج سطح دارد و هر کتاب شامل 6 درس است. در موسسه سفیر در هر ترم، دو درس از کتاب تدریس می‌شود.

کتاب‌های دوره کودکان سفیر

دوره کودکان سفیر ویژه رده سنی 7 الی 12 سال بوده و از روش‌های نوین آموزش به کودکان بهره می‌برد. در این دوره‌ها از سری کتاب‌های سوپرمایندز برای تدریس استفاده می‌شود. کتاب Superminds در مجموع هفت سطح دارد و هر کتاب شامل 9 درس است . در آموزشگاه سفیر در هر ترم، دو درس از کتاب تدریس می‌شود.

علاوه بر کتاب اصلی، کتاب‌های Practice books، worksheet و همچنین فلش کارت به عنوان منابع جانبی در کلاس مورد استفاده قرار می‌گیرند. کتاب Mr Bug’s Phonics  نیز برای آموزش الفبای انگلیسی به کودکان در سطوح مبتدی تدریس می‌شود.

کتاب‌های دوره بحث آزاد یا free discussion سفیر

دوره‌های فری دیسکاشن سفیر از دوره‌های بسیار محبوب میان زبان آموزانی است که نیاز به تقویت مکالمه انگلیسی دارند. کتاب‌های دوره مکالمه آزاد سفیر، کتاب سوپرتاک است. کتاب Super Talk سه جلد دارد و عبارات، لغات و اصطلاحات مورد نیاز زبان آموزان برای شرکت فعال در بحث‌های کلاسی در خصوص موضوعات جالب و چالشی را در اختیارشان قرار می‌دهد.

کتاب‌های دوره سایبرتاک سفیر

کتاب‌های کلاس‌های آنلاین سفیر مشابه کلاس‌های حضوری بوده و در دوره‌های سایبرتاک نیز کتاب‌های تاچ استون، ویوپوینت، پراجکت و سوپرمایندز برای تدریس به رده‌های سنی مختلف استفاده می‌شود.

کتاب‌های دوره آیلتس سفیر

دوره‌های آیلتس سفیر از سه بخش پری آیلتس، آیلتس و post-IETLS تشکیل شده است. کتاب‌های پری آیلتس سفیر شامل ویرایش پنجم کتاب Headway Beginner، کتاب مایندست سطح foundation و دو کتاب جانبی English Vocabulary in use و Grammar in use در سطح متوسطه است.

کتاب‌های دوره آیلتس سفیر شامل کتاب مایندست از شماره 1 تا 3 و دو کتاب جانبی Vocabulary for IELTS و Grammar for IELTS است. کتاب‎های دوره post IELTS سفیر با توجه به نیازهای کلاس و به انتخاب استاد از میان کتاب‌های نمونه سئوالات آیلتس انتخاب می‌شوند.

کتاب دوره آنلاین آیلتس سفیر مشابه کتاب‌های کلاس‌های حضوری سفیر است.

کتاب‌های دوره فرانسه سفیر

کلاس‌های فرانسه سفیر به دو صورت آنلاین و حضوری برگزار می‌گردند. کتاب تاندانس که از جدیدترین و به‌روزترین کتاب‌های آموزش فرانسه در جهان است که در دوره‌های فرانسه سفیر مورد استفاده قرار می‌گیرد. کتاب Tendances در پنج سطح A1، A2، B1، B2 و C1 طراحی شده و هر سطح آن در پنج ترم در موسسه سفیر تدریس می‌شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص ثبت نام در موسسه سفیر و یا خرید کتاب‌های آموزشگاه سفیر با شماره تلفن 84346 تماس حاصل فرمایید.

بستن
مقایسه