درباره ما

مدیران سفیرمال با توجه به سیاست‌های این مجموعه در جهت پیشرفت فضای آموزش آنلاین، فراگیرشدن فرهنگ خرید اینترنتی و از همه مهمتر در راستای تحقق عدالت آموزشی تصمیم گرفتند تا با راه‌اندازی فروشگاه اینترنتی سفیرمال به ساده‌ترین شکل ممکن منابع آموزشی زبان‌ انگلیسی و فرانسه را در اختیار زبان‌آموزانِ سطوح مختلف قرار دهند.

رسالت اصلی فروشگاه سفیرمال این است که با تولید و عرضه محصولات فرهنگی و آموزشی به زبان انگلیسی و فرانسه بتواند گامی مثبت در جهت ارتقای سطح فرهنگ جامعه و دانش‌اندوزی بردارد. از آنجایی که پراکندگی منابع آموزشی برای یادگیری زبان دوم در کشور ما همواره یکی از دغدغه‌های اصلی زبان‌آموزان بوده است، به همین جهت مدیران سفیر مال تلاش کرده‌اند تا با راه‌اندازی فروشگاهی جامع و یکپارچه، نگرانی مخاطبان را برطرف کنند.

محصولات فروشگاه اینترنتی سفیرمال تنها به کتاب‌های آموزش زبان انگلیسی و فرانسه خلاصه نمی‌شود و می‌توانید انواع محصولات فرهنگی و آموزشی، آزمون‌های جامع، وبینارهای مختلف، ویدیوهای آموزشی، بازی‌های فکری، رمان و مجلات انگلیسی را نیز با بهترین قیمت خریداری کنید.

تمامی محصولات آموزشی سفیرمال براساس جدیدترین متدهای روز و با استفاده دانش و تجربیات اساتید برجسته آموزش زبان در کشور تولید و عرضه می‌شوند تا زبان‌آموزان بتوانند کیفیتی فراتر از آنچه انتظار دارند دریافت کنند.

یکی از بهترین ویژگی‌های سفیرمال که همواره سرلوحه کار این مجموعه بوده، مشاوره صادقانه و راهنمایی تخصصی رایگان است که به صورت تلفنی و آنلاین انجام می‌شود. اگر هر زمان احساس کردید اطلاعات هر محصول برای شما کافی نیست، نگران نباشید؛ چراکه مشاوران سفیرمال همیشه حاضرند تا شما را در انتخاب بهترین‌ها یاری کنند.

سفیرمال همواره تلاش می‌کند بهترین باشد و بی‌شک این امر تنها با همراهی شما زبان‌آموزان عزیز محقق خواهد شد.
تجربه خوب خرید از سفیرمال

من از سفیرمال کتاب‌های آمادگی آیلتس خریدم و تجربه خرید خوبی داشتم. ارسال روز بعد اونهم به صورت رایگان بدون سقف خرید چیزی بود که من در هیچ فروشگاه اینترنتی دیگه‌ای ندیدم. خیلی خوب و به موقع کتاب‌ها به دستم رسید.

رضا احمدی

من دنبال کتاب‌های خودآموز زبان انگلیسی بودم ولی بین تعداد زیاد کتاب‌ها راحت نمی‌تونستم انتخاب کنم. کارشناس آموزش سفیرمال، خیلی خوب من رو راهنمایی کرد و بهترین کتاب‌هایی که من رو برای رسیدن به هدفم کمک میکرد بهم معرفی کرد.

سارا رضازاده

به نظر من کاملترین مجموعه کتاب‌های آموزش زبان که کاملا بر اساس سطح و موضوع تفکیک شدند رو با قیمت مناسب میشه از سفیرمال تهیه کرد. ارسال رایگان، بسته بندی خوب و هدیه‌های جالبی که همراه سفارش میفرستند به نظرم خیلی حس خوبی میده.

لاله قنبری

✨ ارسال فوری کلیه سفارشات به سراسر ایران
بستن
مقایسه