رویه های ارسال سفارش در فروشگاه اینترنتی سفیرمال به شرح زیر است:

1-پیک موتوری ( ویژه شهر تهران )

طبق این امکان مشتریان تهرانی میتوانند سفارشات خود را ثبت نموده و توسط پیک موتوری ویژه سفیرمال در روز، ساعت و محل انتخابی خود کالا را دریافت نمایند. ارسال روز بعد برای سفارشات بالای 40 هزار تومان رایگان بوده ولی در صورت تمایل مشتریان محترم به دریافت کالا در همان روز، این امر با پرداخت هزینه پیک توسط مشتری پس از هماهنگی با کارشناسان پشتیبانی فروش سفیرمال از طریق شماره تلفن 02184347223 و 02184347233 و 09197602463 امکانپذیر خواهد بود.

2-پست

این نحوه ارسال مختص به سراسر کشور بوده و مشتریان می توانند سفارشات خودرا در بازه 24 الی 72 ساعت ( طبق اعلام شرکت پست جمهوری اسلامی ایران ) تحویل بگیرند. تمامی سفارشات پستی روز بعد از ثبت سفارش به اداره پست جهت انجام عملیات پستی تحویل خواهد شد. هزینه ارسال به کلیه نقاط کشور 20000 تومان بوده و ارسال سفارشات بالای 200 هزار تومان رایگان است.

* پس از تحویل بسته پستی توسط سفیرمال، کد رهگیری مرسولات پستی توسط تیم پشتیبانی سفیرمال از طریق پیامک ارسال می‌شود.*

توجه به نکات زیر در خصوص رویه ارسال سفارشات ضروری است:

  • امکان دارد تمامی مرسولاتی که به سراسر ایران از طریق پست ارسال می شوند ، در زمانی خارج از تایم مقرر شده توسط این شرکت به دست مشتری برسند لذا فروشگاه اینترنتی سفیرمال هیچ گونه مسئولیتی درقبال این موضوع ندارد .
  • تمامی سفارشات سفیرمال در بسته بندی های مهر و موم شده تحویل پیک و پست می شوند . اکیداً از تحویل گرفتن بسته ای که باز شده است خودداری کنید و سریعا با پشتیبانی فروش سفیرمال تماس بگیرید .
بستن
مقایسه