رویه های ارسال سفارش در فروشگاه اینترنتی سفیرمال به شرح زیر است:

بخش توزیع سفیرمال

این نحوه ارسال مختص به مناطق 22 گانه شهر تهران است و مشتریان میتوانند تا حداکثر 72 ساعت بسته خود را دریافت نمایند. در زمان ارسال سفارش، پیامک اطلاع رسانی برای مشتریان ارسال میگردد. هزینه ارسال سفارشات در شهر تهران 30000 تومان است و ارسال سفارشات بالای 300 هزار تومان رایگان است.

پست

این نحوه ارسال مختص تمام سفارشات در شهرستان‌ها است و مشتریان می‌توانند سفارشات خود را 3 تا 4 روز کاری ( طبق اعلام شرکت پست جمهوری اسلامی ایران ) تحویل بگیرند. تمامی سفارشات پستی روز بعد از ثبت سفارش به اداره پست جهت انجام عملیات پستی تحویل خواهد شد. هزینه ارسال سفارشات به کلیه شهرهای ایران (به غیر از تهران) 35000 تومان است و ارسال سفارشات بالای 300 هزار تومان رایگان است.

توجه به نکات زیر در خصوص رویه ارسال سفارشات ضروری است:

  • امکان دارد تمامی مرسولاتی که به سراسر ایران از طریق پست ارسال می‌شوند، در زمانی خارج از تایم مقرر شده توسط این شرکت به دست مشتری برسند لذا فروشگاه اینترنتی سفیرمال هیچ گونه مسئولیتی درقبال این موضوع ندارد .
  • تمامی سفارشات سفیرمال در بسته‌بندی‌های مهر و موم شده تحویل پست می‌شوند. اکیداً از تحویل گرفتن بسته‌ای که باز شده است خودداری کنید و سریعا با پشتیبانی فروش سفیرمال تماس بگیرید.

 

بستن
مقایسه