منابع آیلتس

//safirmall.com/wp-content/uploads/2020/07/IELTS-Books1.jpg
اسپیکینگ
ریدینگ آیلتس
//safirmall.com/wp-content/uploads/2021/01/bannere-miani-SOP.jpg
//safirmall.com/wp-content/uploads/2021/01/bannere-miani-Uni.jpg
رایتینگ آیلتس
لیسنینگ آیلتس
لغت و گرامر آیلتس

منابع آیلتس

آزمون آیلتس از چهار بخش listening، reading، writing و speaking تشکیل شده است. جالب است بدانید، بسیاری از افرادی که از سطح انگلیسی قابل قبولی برخوردار هستند، با اعتماد به نفس بالا در این آزمون شرکت می‌کنند ولی اکثریت آنان نمره مورد نظرشان را نمی‌گیرند.

واقعیت آنست که بدون مطالعه منابع آیلتس و بدون یادگیری تکنیک‌های لازم برای پاسخگویی به سئوالات، امکان گرفتن نمره 7 به بالا در آزمون ایلتس بسیار پایین است.
با بالا گرفتن تب آیلتس و لزوم گرفتن نمره حد نصاب جهت گرفتن پذیرش تحصیلی و مهاجرت به کشورهای اروپایی، آمریکا، کانادا، استرالیا و حتی برخی از کشورهای آسیایی، کتاب‌های متعددی تحت عنوان منابع آیلتس توسط انتشارات مختلف چاپ و در اختیار عموم قرار گرفته است.

توجه داشته باشید که انتخاب کتاب مناسب در راه رسیدن به هدف به شما کمک شایانی خواهد کرد بنابراین قبل از صرف زمان و انرژی بر روی یک کتاب، تحقیقات کافی در این زمینه را انجام دهید.
اولین قدم برای انتخاب کتاب هدف‌گذاری بر اساس نمره مورد نیاز و زمان باقی‌مانده تا زمان آزمون است.

برخی از منابع آیلتس برای گرفتن نمره 7 به بالا و برخی دیگر برای گرفتن نمره 8 به بالا تهیه و تنظیم شده‌اند. از میان کتاب‌های موجود Cambridge Official Guide to IELTS، IELTS Trainer، سری کتاب‌های Collins و IELTS Advantage، New Insight into IELTS و Collins Practice Tests for IELTمحبوب‌ترین و بهترین منابع آیلتس هستند که توسط اکثر اساتید به داوطلبین این آزمون معرفی می‌شوند.

در صورت خرید منابع آیلتس از سفیرمال از مزایای زیر بهره‌ مند خواهید شد:

1.خرید با تخفیف ویژه
2.امکان انتخاب محصول با مطالعه توضیحات
3.تنوع بهترین کتاب‌های استاندارد آیلتس
4.مشاوره رایگان آموزشی تلفنی و آنلاین

بستن
مقایسه