شیوه‌های پرداخت بصورت آنلاین

با این سرویس شما میتوانید مبلغ سفارشات خود را بصورت آنلاین پرداخت نمایید و سفارش خود را ثبت کنید . مزیت این نوع پرداخت نسبت به سایر شیوه های پرداخت در این است که تمامی سفارشاتی که در سفیرمال بصورت آنلاین پرداخت می شوند بصورت خودکار مراحل اداری خود را طی می کنند و کالا در زمان تعیین شده توسط مشتری ارسال می‌شود.

برای پرداخت اینترنتی شما به چه اطلاعاتی نیاز دارید و به چه نکاتی باید توجه کنید؟

1. شماره کارت: شماره 16 رقمی روی عابر بانک  

2. رمز پویا : برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلا رمز پویا (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید. برای دریافت رمز پویا به یکی از شعب بانک صادرکننده کارت خود مراجعه نمایید.

 3. کد CVV : یک کد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج می‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی کاربرد دارد

4. تاریخ انقضاء: تاریخ انقضا کارت‌ بانکی روی آن حک شده است.

پرداخت بصورت کارت به کارت:

در این روش شما باید مبلغ سفارش خود را به حساب بانکی سفیرمال کارت به کارت نمایید . بدیهی است که این شیوه پرداخت نیازمند تایید کارشناسان فروش سفیرمال بوده و حتما باید در زمان اداری فروشگاه، شنبه تا چهارشنبه ساعت 9 تا 17، به تایید برسد . برای انجام این کار، با شماره تلفن‌های 84347223 و یا 84347233 تماس گرفته و یا با ارسال پیام از طریق واتس اپ به شماره تلفن 09197602463 از مراحل مورد نیاز مطلع شوید.
لازم به ذکراست تخفیف منحصرا برای سفارشات اینترنتی بوده و پرداخت از طریق کارت به کارت شامل تخفیف نخواهد بود.

دلیل بازگشت وجه

بستن
مقایسه