کتاب زبان فرانسه

کتاب آموزش زبان فرانسه
//safirmall.com/wp-content/uploads/2020/04/categories-french-story-books-1.jpg
پک آموزش فرانسه

افرادی‌که مشغول یادگیری زبان فرانسه هستند به خوبی می‌دانند از هر موقعیتی میبایست برای تمرین و یادگیری این زبان شیرین و جذاب استفاده کنند چرا که بر خلاف زبان انگلیسی، منابع آموزشی زبان فرانسه بسیار محدود هستند.

بهترین کتاب‌های آموزش فرانسه که در حال حاضر در اکثر آموزشگاه‌ها در سراسر جهان استفاده می‌شوند کتاب‌های اکو (echo) و کتاب فرانسه تاندانس (tendances) هستند.
در این کتاب‌ها با استفاده از متد ژیرارده، هر چهارت مهارت زبانی از جمله خواندن، نوشتن، گوش دادن و مکالمه فرانسه آموزش داده شده و  لغات و گرامر فرانسه نیز بنا بر نیاز و با توجه به موضوع درس، تدریس شده‌اند. استفاده از دیالوگ‌های متنوع و تاکید بر تقویت مکالمه از ویژگی‌های بارز این دو کتاب است. 

در کنار کتاب‌های درسی فرانسه، منابع کمک آموزشی که عموما به صورت خودخوان مورد استفاده قرار می‌گیرند نیز نقش شایانی در یادگیری زبان فرانسه دارند. از آنجایی‌که قواعد زبان فرانسه سخت و پیچیده هستند،استفاده از کتاب گرامر فرانسه به ویژه کتاب گرامر سوربن و کتاب grammaire progressive در میان زبان‌آموزان بسیار رایج است.
از طرفی، کتاب‌های vocabulaire progressif در سه سطح مبتدی، متوسطه و پیشرفته نیز محبوبیت زیادی در بین علاقمندان به یادگیری لغات زبان فرانسه دارند و از بهترین کتاب‌های لغت فرانسه به حساب می‌آیند.

سری کتاب‌های expression orale و comprehension oraleاز مطرح‌ترین کتابهای تقویت مکالمه فرانسه بوده و کتاب comprehension ecrite از بهترین کتابهای تقویت مهارت نوشتاری فرانسه محسوب می‌شوند و به زبان‌آموزان در کلیه سطوح کمک می‌کنند.

در صورت خرید کتاب زبان فرانسه از سفیرمال از مزایای زیر بهره‌­‌‌مند خواهید شد:

  1. خرید با تخفیف ویژه
  2. امکان انتخاب محصول با مطالعه توضیحات
  3. تنوع کتاب‌ها برای سطوح مختلف
  4. مشاوره رایگان تلفنی و آنلاین
  5. ارسال رایگان به کلیه نقاط تهران
  6. ارسال از طریق پست پیشتاز به سراسر کشور (بالای 200 هزار تومان – رایگان)

برای شروع فرایند خرید کتاب زبان فرانسه کلیک کنید.

بستن
مقایسه