ترجمه متن

translation
//safirmall.com/wp-content/uploads/2021/11/translation-mobile.jpg

تیم ترجمه سفیرمال با بهره‌گیری از مترجمین با تجربه و حرفه‌ای، اقدام به ترجمه مقالات و متن‌های عمومی، علمی و تخصصی نموده است. شما می‌توانید با در نظر گرفتن نوع متن، موضوع، تعداد کلمه و مهلتی که در اختیار دارید، با اعتماد به مترجمین برتر مورد تایید سفیرمال، در زمانی کوتاه به ترجمه‌ای روان، صحیح و قابل فهم دسترسی داشته باشید.

مراحل انجام پروژه ترجمه:

اگر می‌خواهید مقاله یا متن شما به صورت حرفه‌ای و اصولی ترجمه شود، کافیست فایل متن مورد نظر را در قالب فایل word یا pdf در سایت سفیرمال آپلود نمایید. کارشناسان بخش ترجمه، با توجه به زبان، موضوع و تعداد کلمات متن‌تان، ، قیمت و زمان تحویل کار شما را تعیین می‌کنند. ترجمه متن‌ها به هر دو زبان فارسی و انگلیسی انجام می‌شود. سفارشات به صورت تایپ شده و در فرمت فایل word تحویل داده می‌شوند و هزینه‌ای مانند هزینه تایپ به تعرفه نهایی اضافه نخواهد شد.

  • یک صفحه استاندارد حاوی 250 کلمه است.
  • کلیه سفارش‌ها به صورت تایپ شده (word) به شما تحویل داده می‌شود.
  • هزینه تایپ جداگانه نبوده و هزینه‌های قید شده به همراه تایپ هستند.
  • تمامی قیمت‌ها بدون احتساب مالیات بر ارزش افزوده (VAT) محاسبه می‌شوند.
  • انجام ترجمه در هر زمان دلخواه شما با توجه به تفاوت هزینه، ممکن است.

هزینه انجام پروژه ترجمه:

از آنجایی‌که حجم مطالب در هر صفحه بنا به وجود عکس و یا نمودار ممکن است متفاوت باشد، برای رعایت انصاف در حق مترجم و متقاضی، برای محاسبه قیمت ترجمه متون تخصصی و عمومی چه از انگلیسی به فارسی یا فارسی به انگلیسی، هزینه‌ی نهایی بر مبنای تعداد کلمات محاسبه می‌گردد. قیمت هر کلمه برای ترجمه متناسب با موضوع متن است. در صورتی که مقالات و متن‌ها عمومی باشند، هزینه ترجمه هر کلمه 300 تومان، و برای مقالات تخصصی تعیین هزینه به صورت توافقی صورت می‌گیرد.

مترجمین گروه ترجمه سفیرمال:

مترجمین سفیرمال از اساتید و مترجمین زبده و کاربلد این مجموعه بوده که سال‌ها متن‌ها و مقالات عمومی و تخصصی گوناگونی را به صورت حرفه‌ای ترجمه کرده‌اند. بعد از ترجمه متن شما، یکبار بازبینی بر روی آن صورت گرفته و ترجمه نهایی شما، متنی روان، صحیح و قابل فهم برای مخاطب خواهد بود.

در صورتی که می‌خواهید متن شما توسط مترجمین سفیرمال ترجمه شود، می‌توانید به سایت www.safirmall.com مراجعه کرده و یا با کارشناسان سفیرمال با شماره 02174056000 تماس حاصل فرمایید.

✨ ارسال رایگان کلیه سفارشات به سراسر ایران
بستن
مقایسه