پک کتاب‌های خودآموز انگلیسی

بعید نیست که یکی از مهم‌ترین اهداف زندگی شما هم یادگیری زبان انگلیسی باشد. هدفی که با وجود اهمیت بسیارش، احتمالاٌ به دلایل مختلفی مثل کمبود وقت، کمبود پول و یا هر کمبود دیگری، همیشه به قعر لیست اولویت‌هایتان سقوط کرده است. اما برای هر مشکلی راه حلی وجود دارد. بهترین راه حل برای این مشکل هم کمک گرفتن از منابع انگلیسی خود آموز است.

یک کلاس آموزش زبان در منزل به راحتی مشکل کمبود وقت را حل می‌کند چون می‌توانید در هر لحظه از شبانه‌روز کتاب به دست بگیرید. از طرف دیگر لازم نیست نگران پرداخت شهریه‌ی کلاس باشید. مهم‌تر اینکه توی خانه می‌نشینید و رها از دردسرهای شلوغی و ترافیک خیابان، از یادگیری در کلاس خانگی‌تان لذت می‌برید. اگر شما هم مشتاق هستید که کلاس زبان منحصربه‌فردِ خودتان را داشته باشید با ما همراه شوید تا بهترین کتاب‌های خودآموز را به شما معرفی کنیم.

منابع خود آموز انگلیسی یا هلوهای پوست کنده؟

قبل از اینکه سراغ کتاب‌های خودآموز بروید باید بدانید که زبان انگلیسی‌تان در چه سطحی است. ازآنجاکه این موضوع بسیار اهمیت دارد ما کتاب‌هایی را به شما معرفی خواهیم کرد که به‌صورت استاندارد سطح‌بندی شده‌اند. همچنین این کتاب‌ها با تمرین‌ها و مثال‌های متنوع به‌همراه پاسخنامه، کاملاٌ به‌صورت خودآموز قابل استفاده‌اند. درست شبیه هلوی پوست کنده! بنابراین ادامه‌ی مقاله را از دست ندهید، چون قرار است از یکی از این هلوهای دست‌چین شده رونمایی کنیم.

پک آموزش زبان انگلیسی، تمام آنچه که یک خود‌آموز زبان به آن احتیاج دارد

بهترین کار برای سپری کردن یک دوره‌ی خودآموزی موفق استفاده از پک‌‌های آموزشی است. بسته‌هایی شامل کتاب و فایل‌های صوتی که علاوه‌بر آموزش گرامر و لغات، مهارت شنیداری و گفتاری‌تان را هم تقویت می‌کنند. ما بهترین پک‌های آموزش زبان انگلیسی را در سه سطح مبتدی، متوسط و پیشرفته دسته‌بندی کرده‌ایم تا به‌سادگی راهتان را پیدا کنید.

برداشتن اولین قدم‌های زبان‌آموزی با کمک پک کتاب‌های خودآموز انگلیسی سطح مبتدی

اگر هنوز ابتدای راه یادگیری هستید و می‌خواهید از صفر شروع کنید، پک کتاب‌های زیر بهترین نقطه‌ی شروع هستند:

Basic grammar in use: این کتاب آموزش گرامر برای کسانی است که می‌خواهند از بِ «بسم الله» با قواعد دستوری زبان انگلیسی آشنا شوند. این کتاب 113 درس را برایتان آماده کرده است و تا گرامر را یادتان ندهد هم ول کن ماجرا نیست که نیست!

هر کدام از این درس‌ها دو صفحه‌اند که در صفحه‌ی اول، مبحث گرامری جدید به شما آموزش داده می‌شود و در صفحه‌ی دوم هم با جواب دادن به تمرین‌ها می‌توانید میزان یادگیری‌تان را محک بزنید. علاوه‌براین‌ها فایل صوتی و نرم‌افزار همراه کتاب هم به شما کمک می‌کند تا لهجه‌ی آمریکایی‌تان را تقویت کنید.

Vocabulary in use elementary: هدف این کتاب این است که سطح یادگیری‌تان در زمینه‌ی   Vocabulary (لغات) را از سطح مقدماتی به سطح پیشرفته برساند. کتابی که با 60 درس‌ِ دو صفحه‌ای‌، لغات پایه، لغات ضروری، لغات آکادمیک، لغات تجاری و همین‌طور اصطلاحات عامیانه انگلیسی را به شما آموزش می‌دهد و دایره‌ی واژگانی‌تان را وسیع و وسیع‌تر می‌کند.

به‌علاوه با پاسخ دادن به تست‌ها و تمرین‌های سطح‌بندی شده‌ی این کتاب نکات آموزشی را برای همیشه در ذهنتان تثبیت خواهید کرد.

Tactics for Listening basic: اگر هنوز به شنیدن زبانی غیر از زبان مادر‌ی‌ عادت ندارید، این کتاب می‌تواند گوش‌تان را با زبان انگلیسی آشتی دهد. حتماٌ می‌دانید که گره‌ی محکمی بین گفتار و شنیدار وجود دارد، به همین خاطر شما با تقویت مهارت شنیداری‌ به تدریج Speakingتان را هم تقویت خواهید کرد.

این کتاب با 24 درس همراه با فایل صوتی از طریق مکالمه‌هایی با موضوعاتی ساده مانند احوال‌پرسی، معرفی کردن، صحبت درباره آب‌وهوا، ورزش، غذا و … گوش‌ و زبان‌تان را به زبان انگلیسی عادت می‌دهد.

پک آموزش زبان انگلیسی سطح متوسط

اگر زبان انگلیسی‌تان نه در حد I am a window است، نه در حد شکسپیر و یک جایی آن وسط‌ها ایستاده‌اید، پس حتماٌ پک آموزش زبان انگلیسی که در ادامه معرفی می‌کنیم، به دردتان خواهد خود! این بسته‌ی آموزشی شامل این کتاب‌هاست:

Grammar in use Intermediate: این کتاب هم مثل سایر کتاب‌های English in use دارای بیش از 100 درس دو صفحه‌ای است. کتابی که به ساده‌ترین شکل ممکن، دستور زبان را به سلول‌های خاکستری مغزتان تزریق می‌کند. تمرین‌های متعدد کتاب به همراه نرم‌افزار، فایل‌های صوتی و پاسخنامه موجود در انتهای کتاب، همگی نویدِ یک خودآموز درست و حسابی را به شما می‌دهد.

Vocab in use pre & inter: این کتاب با نام کاملEnglish Vocabulary in Use: Pre-intermediate and Intermediate از بهترین و معتبرترین منابع خودآموز زبان انگلیسی در زمینه‌ی آموزش لغات است. این کتاب به زبانی ساده، چفت و بست انواع لغات انگلیسی را در ذهن‌تان محکم می‌کند. به همین خاطر هم زبان‌آموزان و مدرسین بسیاری را شیفته‌ی خودش کرده است.

کتابی شامل 100 درس به همراه یک CD نرم‌افزار که به شما کمک می‌کند معلم خوبی برای خودتان باشید.

Developing Tactics for Listening: این کتاب شامل 24 درس است که با مطرح کردن موضوعات متنوع در هر درس، به شما کمک می‌کند تا مهارت شنیداری و به دنبالش مهارت گفتاری‌تان را هم تقویت کنید. کتابی که به همین راحتی دست از سرتان برنمی‌دارد و با تمرین‌های مختلف در زمینه‌ی Listening مثل details، gist، inference و keywords درک مفاهیم انگلیسی را از طریق شنیدن برایتان آسان می‌کند.

با پک کتاب‌های خودآموز سطح پیشرفته، حرفه‌ای شوید

اگر سطح مقدماتی و متوسط را از سر گذرانده‌اید و به دنبال منابعی هستید که خودتان را به قله‌ی زبان انگلیسی برسانید، پس منابع خود آموز انگلیسی زیر را از دست ندهید:

Grammar in use advanced: این کتاب برای کسانی است که می‌خواهندتیر خلاص را بزنند و مهارتشان را در زمینه‌ی گرامر و دستور زبان به حد اعلی برسانند. خب لازم است بگوییم این کتاب هم شامل درس‌های دو صفحه‌ای است؟

خاطرتان جمع باشد که این کتاب با 100 درس و انواع تمرین‌های استاندارد هیچ نقطه‌ی تاریکی در دنیای گرامر برایتان باقی نمی‌گذارد.

Vocabulary in use advanced: این کتاب یکیاز پرفروش‌ترین منابع آموزش زبان در منزل است.کتابی شامل 100 درس که بیش از 2000 کلمه و اصطلاح کاربردی را به شمایاد می‌دهد. نکته‌ی جالب اینکه شما به کمک این کتاب یاد می‌گیرید چطور واژه‌ها و ترکیبات جدید بسازید و مهم‌تر اینکه اشتباه‌های معمول در این زمینه را به شما گوشزد می‌کند تا هیچ وقت در دام  اشتباهات لغوی رایج نیافتید.

ESL podcast: برای تنوع هم که شده بد نیست گاهی کتاب را کنار را بگذارید و با گوش دادن به پادکست، هم آموزش ببینید و هم حال و هوایتان را عوض کنید. خب دراین‌صورت چه چیزی بهتر از گوش دادن به پادکست معتبری مثل ESL podcast ؟!

اگر تا به حال این اسم را نشنیده‌اید باید بگوییم ESLPod یک تیم داوطلب در لس‌آنجلس است که در زمینه‌ی آموزش زبان انگلیسی فعالیت می‌کند. سرپرست این تیم جف مک کوالن است. کسی که مدرک زبان‌شناسی‌اش را از دانشگاه کالیفرنیای جنوبی گرفته است. پس با وجود این تیم کاربلد دیگر باید خیالتان راحت باشد که با یک پادکست آموزشی کاملا حرفه‌ای طرف هستید.

در این مجموعه، هر درس شامل دو بخش است. در بخش اول، شما به مکالمه‌ای 3 تا 6 دقیقه‌ای گوش می‌دهید و در بخش دوم درباره کلمات و اصطلاحات جدیدی که در مکالمه استفاده شده توضیحاتی می‌شنوید. درواقع هر درس با شبیه‌سازی موقعیت‌های مختلف به شما کمک می‌کند تا به‌صورت Native با انواع مکالمات و اصطلاحات انگلیسی آشنا شوید.

منابع آموزش زبان در منزل را از سفیرمال بخواهید

تمام کتاب‌هایی را که در این مقاله به شما معرفی کردیم، انتشارات معتبر کمبریج در اختیار زبان‌آموزان قرار داده است. البته باید بدانید نکته‌ی منحصربه‌فرد و جالب این منابع خود آموز انگلیسی شیوه‌ی مطالعه‌شان است. راهنمای این کتاب‌ها به شما توصیه می‌کند اول از همه به آزمون جامعی که در آخر کتاب آورده شده است، پاسخ بدهید. چون نتیجه‌ی این آزمون نقاط ضعف و قوتتان را به شما نشان می‌دهد. به‌این‌ترتیب متوجه خواهید شد کدام درس‌ها را باید بیشتر بخوانید و کدام را کمتر!

خب حالا اگر تصمیمتان را گرفته‌اید که معلم خودتان شوید پس بهتر است بر اساس سطح زبان‌تان، مناسب‌ترین پک آموزش زبان انگلیسی را انتخاب کنید. پک‌هایی که سفیرمال با قیمت‌هایی ویژه در اختیارتان خواهد گذاشت. توصیه می‌کنیم حالا که راه درست و منابع معتبر خودآموزی را پیدا کرده‌اید، بهانه‌ها را جایی دور از دسترس، چال کنید و با یک کلیک از سفیرمال بخواهید تا بسته آموزشی موردنظرتان را برایتان ارسال کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
مقایسه